Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru kabineta noteikumi Nr. 210

Rīgā 1998.gada 2.jūnijā (prot. Nr.28 11.§)
Grozījumi Ministru kabineta 1997.gada 23.decembra noteikumos nr.431 "Ārstniecības personu sertifikācijas kārtība"
Izdoti saskaņā ar Ārstniecības likuma 29.pantu

Izdarīt Ministru kabineta 1997.gada 23.decembra noteikumos nr.431 "Ārstniecības personu sertifikācijas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 1997, 342./346.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 3.punktu šādā redakcijā:

"3. Sertifikācija tiek veikta specialitātē atbilstoši ārstniecības personu specialitāšu klasifikācijai Latvijas Republikas profesiju klasifikatorā un Labklājības ministrijas noteiktajam ārstniecības personu specialitāšu sadalījumam pamatspecialitātēs, apakšspecialitātēs un papildspecialitātēs, kā arī attiecīgās specialitātes ietvaros, lai novērtētu ārstniecības personas iemaņas noteiktu ārstniecisko un diagnostisko metožu pielietošanā."

2. Izteikt 8.punktu šādā redakcijā:

"8. Ja kāda no pamatspecialitātēm, apakšspecialitātēm vai papildspecialitātēm saskaņā ar Labklājības ministrijas noteikto ārstniecības personu specialitāšu sadalījumu un grozījumiem Latvijas Republikas profesiju klasifikatorā tiek atzīta par ārstniecisko vai diagnostisko metodi, ārstniecības persona, kas ieguvusi ārstniecības personas sertifikātu attiecīgajā pamatspecialitātē, apakšspecialitātē vai papildspecialitātē un praktizējusi tajā vairāk nekā 10 gadu, ir tiesīga saskaņā ar Ārstniecības likuma Pārejas noteikumu 2.punktu turpināt praksi bez ārstniecības personas sertifikāta pamatspecialitātē."

3. Papildināt 9.punktu aiz vārda "ārsti" ar vārdiem "ārsta palīgi".

4. Izteikt 12.punktu šādā redakcijā:

"12. Sertifikāciju un resertifikāciju veic sertifikācijas institūcijas — Latvijas Ārstniecības personu profesionālo organizāciju savienība, Latvijas Ārstu biedrība un Latvijas Medicīnas māsu asociācija (turpmāk — sertifikācijas institūcijas)."

Ministru prezidents G.Krasts

Labklājības ministra vietā — tieslietu ministrs Dz.Rasnačs
05.06.1998