Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Ministru kabineta noteikumi Nr.237

Rīgā 1997.gada 8.jūlijā (prot. Nr.39 1.§)
Noteikumi par Ogres rajona Ikšķiles pilsētu ar lauku teritoriju

1. Noteikt, ka Ogres rajona Ikšķiles pilsēta tiek apvienota ar Ogres rajona Tīnūžu pagastu un izveidota Ogres rajona Ikšķiles pilsēta ar lauku teritoriju (lauku teritoriju veido Tīnūžu pagasts).

2. Ogres rajona Ikšķiles pilsētas ar lauku teritoriju domes pirmo sēdi sasauc pašvaldību lietu valsts ministrs ne vēlāk kā desmit dienas pēc šo noteikumu stāšanās spēkā.

3. Ar Ogres rajona Ikšķiles pilsētas ar lauku teritoriju domes pirmo sēdi izbeidzas Ikšķiles pilsētas domes un Tīnūžu pagasta padomes pilnvaras.

4. Līdz Ogres rajona Ikšķiles pilsētas ar lauku teritoriju domes priekšsēdētāja ievēlēšanai domes sēdi vada un domes lēmumu par priekšsēdētāja ievēlēšanu paraksta pašvaldību lietu valsts ministra pilnvarota amatpersona.

5. Ogres rajona Ikšķiles pilsētas ar lauku teritoriju robežas attiecīgajos plāna kartogrāfiskajos materiālos iezīmē Valsts zemes dienests.

6. Zemes reforma Ogres rajona Ikšķiles pilsētā turpmāk veicama saskaņā ar likumu "Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās", bet Ikšķiles pilsētas lauku teritorijā - saskaņā ar likumu "Par zemes reformu Latvijas Republikas lauku apvidos" un likumu "Par zemes privatizāciju lauku apvidos".

Ministru prezidenta vietā - Ministru prezidenta biedrs J.Kaksītis

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, Ministru prezidenta biedrs A.Gorbunovs