Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Attēlotā redakcija: 22.01.1997. - ... / Spēkā esošā
Ministru kabineta rīkojums Nr.199

Rīgā 1996.gada 29.maijā (prot. nr.29, 13.§)
Par intelektuālā darba novērtēšanu un kvalifikācijas kategoriju noteikšanu no budžeta finansējamās iestādēs

Lai nodrošinātu Ministru kabineta 1996.gada 28.maija noteikumu nr.185 “Noteikumi par intelektuālā darba novērtēšanas un kvalifikācijas kategoriju noteikšanas pamatmetodiku” (turpmāk tekstā — “pamatmetodika”) ieviešanu:

1. Visām ministrijām līdz 1997.gada 1.aprīlim izdarīt intelektuālā darba novērtējumu un noteikt darba (amatu) kvalifikācijas kategorijas ministrijās un to pakļautībā un pārraudzībā esošajās valsts iestādēs saskaņā ar pamatmetodiku vai attiecīgo nozares metodiku.

(Grozīts ar MK 22.01.1997. rīkojumu Nr.35)

2. Labklājības ministrijai, pamatojoties uz ministriju iesniegtajiem intelektuālā darba novērtējumiem, sadarbībā ar Finansu ministriju izstrādāt iesniegšanai Ministru kabinetā priekšlikumus par darba samaksas sistēmām no budžeta finansējamās iestādēs.

Ministru prezidents A.Šķēle

Finansu ministrs A.G.Kreituss
22.01.1997
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.