Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku

Ministru kabineta noteikumi nr. 145

(prot. nr.20, 23.§) Rīgā 1996.gada 9.aprīlī

Kārtība, kādā veicami maksājumi par dzīvokļa nodošanu īpašumā līdz dzīvojamās mājas privatizācijai

Izdoti saskaņā ar likuma "Par valsts
un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju
" 78.pantu

1. Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā veicami maksājumi par dzīvokļa nodošanu īpašumā līdz dzīvojamās mājas privatizācijai.

2. Dzīvokļa cena sertifikātos, kas maksājama par dzīvokļa nodošanu īpašumā līdz dzīvojamās mājas privatizācijai, tiek noteikta divu sertifikātu apmērā par vienu dzīvokļa kopējās platības kvadrātmetru.

3. Latos iemaksājamo summu par dzīvojamās mājas sagatavošanu privatizācijai nosaka pašvaldība, bet ne vairāk kā 20 latu apmērā par katru dzīvokli.

4. Sertifikātos iemaksājamā summa ieskaitāma Latvijas Hipotēku un zemes bankas kontā sertifikātu uzkrāšanai, bet latos iemaksājamā summa - attiecīgās pašvaldības norādītajā kontā.

5. Dzīvokļa īrniekam tiek nosūtīts paziņojums, kurā ir norādīta pašvaldības noteiktā maksa par dzīvokļa nodošanu īpašumā līdz dzīvojamās mājas privatizācijai. Šajā maksā ir noteikta:

5.1. dzīvokļa cena sertifikātos;

5.2. latos iemaksājamā summa par dzīvojamās mājas sagatavošanu privatizācijai;

5.3. kontu numuri maksājumu veikšanai latos un sertifikātos.

6. Dzīvokļa īrniekam mēneša laikā no paziņojuma saņemšanas dienas jāsamaksā paziņojumā norādītā summa sertifikātos un latos.

Ministru prezidents A.Šķēle

Ekonomikas ministrs G.Krasts

24.04.1996