Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr. 76

Rīgā 2022. gada 1. februārī (prot. Nr. 5 5. §)

Grozījums Ministru kabineta 2014. gada 2. decembra noteikumos Nr. 737 "Attīstības plānošanas dokumentu izstrādes un ietekmes izvērtēšanas noteikumi"

Izdoti saskaņā ar Attīstības plānošanas sistēmas likuma
11. panta piekto un sesto daļu

1. Izdarīt Ministru kabineta 2014. gada 2. decembra noteikumos Nr. 737 "Attīstības plānošanas dokumentu izstrādes un ietekmes izvērtēšanas noteikumi" (Latvijas Vēstnesis, 2014, 248. nr.; 2021, 173A. nr.) grozījumu un izteikt 53., 54. un 55. punktu šādā redakcijā:

"53. Institūcijas darbības stratēģija nosaka tiešās valsts pārvaldes institūcijas attīstības prioritātes un mērķus noteiktam laikposmam, ievērojot attiecīgajā nozarē apstiprinātos attīstības plānošanas dokumentus, tiesību aktus un plānoto institūcijas valsts budžeta izdevumu kopapjomu vidējam termiņam.

54. Tiešās valsts pārvaldes institūcijas darbības stratēģiju apstiprina attiecīgās institūcijas vadītājs, ja normatīvajos aktos nav noteikts citādi. Padotības institūcijas vadītājs saskaņo stratēģiju ar augstākās institūcijas vadītāju, ja normatīvajos aktos nav noteikts citādi.

55. Institūcijas darbības stratēģijas saturu, darbības periodu, publicēšanu un komunikāciju par stratēģiju, kā arī kārtību, kādā to izstrādā, aktualizē un novērtē tās ieviešanu, nosaka Ministru kabineta instrukcija."

2. Noteikumi stājas spēkā 2022. gada 8. februārī.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Ministru prezidenta vietā ‒
vides aizsardzības un
reģionālās attīstības ministrs A. T. Plešs

08.02.2022