Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Valsts policijas lēmums Nr. 250

Rīgā 2021. gada 22. oktobrī

Par kvalifikācijas pārbaudījumu organizēšanas pārtraukšanu, sertifikātu izsniegšanas un pagarināšanas apturēšanu un to izmantošanas termiņa noteikšanu ārkārtējās situācijas laikā

1. Lai samazinātu Covid-19 infekcijas izplatību un mazinātu Valsts policijas nodarbināto un apmeklētāju veselības apdraudējumu, pamatojoties uz Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojuma Nr. 720 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" 5.49.11. un 5.49.15.2. apakšpunktu, no 2021. gada 21. oktobra līdz 14. novembrim:

1.1. pārtraukt apsardzes darbinieku kvalifikācijas pārbaudījumu un ieroču un munīcijas aprites kvalifikācijas pārbaudījuma organizēšanu un norisi;

1.2. apturēt apsardzes sertifikātu izsniegšanu un apsardzes sertifikātu derīguma termiņa pagarināšanu, kārtojot pārbaudījumu;

1.3. noteikt, ka jau izsniegtie apsardzes sertifikāti, kuru derīguma termiņš beidzies ārkārtējās situācijas laikā, izmantojami ne ilgāk kā vienu mēnesi pēc ārkārtējās situācijas beigām.

2. Pamatojoties uz Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likuma 3. panta pirmo daļu, Paziņošanas likuma 11. panta pirmās daļas 1. punktu un 11. panta otro daļu, lēmumu publiski paziņot ar publikāciju oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

3. Lēmums stājas spēkā nākamajā darba dienā pēc tās publiskas paziņošanas.

Valsts policijas priekšnieks A. Ruks

26.10.2021