Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Par tiesību akta precizējumu

Ministru kabineta 2021. gada 19. oktobra noteikumu Nr. 693 "Būvju vispārīgo prasību būvnormatīvs LBN 200-21" ("Latvijas Vēstnesis", 21.10.2021., 204. nr.) 100.-102. punkta redakcija ir šāda:

"100. Dabisko apgaismojumu var neparedzēt sanitārtehniskās telpās, kā arī citās cilvēku īslaicīgas uzturēšanās telpās, kur tas nav nepieciešams atbilstoši telpas lietošanas veidam un projektēšanas uzdevuma nosacījumiem, un telpās, kur tehnoloģiski nepieciešams normēts mākslīgais apgaismojums vai dabīgais apgaismojums traucē iekārtu darbu.

101. Darba vietas nodrošina ar dabisko apgaismojumu vai aprīko ar mākslīgo apgaismojumu tā, lai kopējais apgaismojums būtu pietiekams nodarbināto drošībai un veselībai.

102. Ražošanas telpās precīza darba veikšanai cilvēkam nodrošina kombinētu apgaismojumu - vispārējo apgaismojumu, kombinējot to ar vietējā apgaismojuma avotiem. Paredz iespēju regulēt gaismas plūsmas virzienu un spožumu."

Valsts kancelejas direktora vietniece juridiskajos jautājumos,
Juridiskā departamenta vadītāja I. Gailīte

01.11.2021