Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: vēl nav spēkā

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likumā

Izdarīt Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likumā (Latvijas Vēstnesis, 2016, 31. nr.; 2018, 128. nr.; 2019, 124. nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt visā likumā vārdus "finanšu un kapitāla tirgus intereses" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "finanšu tirgus intereses" (attiecīgā locījumā).

2. Aizstāt visā likumā vārdus "Finanšu un kapitāla tirgus komisija" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "Latvijas Banka" (attiecīgā locījumā).

3. Aizstāt visā likumā vārdus "finanšu un kapitāla tirgus dalībnieks" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "finanšu tirgus dalībnieks" (attiecīgā locījumā).

4. Izslēgt 13. panta 4.9 daļu.

5. Aizstāt 13.1 pantā vārdus "inspekcijas, Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes un Latvijas Bankas" ar vārdiem "inspekcijas un Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes".

6. 13.2 pantā:

aizstāt pirmajā daļā vārdus "inspekcija, Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde un Latvijas Banka" ar vārdiem "inspekcija un Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde";

aizstāt ceturtās daļas 2. punktā vārdus "kompetentā institūcija" ar vārdiem "Latvijas Banka".

7. Papildināt pārejas noteikumus ar 7. punktu šādā redakcijā:

"7. Uz šā likuma pamata līdz Latvijas Bankas likuma spēkā stāšanās dienai izdotie Finanšu un kapitāla tirgus komisijas normatīvie noteikumi piemērojami līdz dienai, kad stājas spēkā attiecīgie Latvijas Bankas noteikumi, bet ne ilgāk kā līdz 2024. gada 31. decembrim."

Likums stājas spēkā vienlaikus ar Latvijas Bankas likumu.

Likums Saeimā pieņemts 2021. gada 30. septembrī.

Valsts prezidents E. Levits

Rīgā 2021. gada 15. oktobrī

01.01.2023