Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta instrukcija Nr. 9

Rīgā 2021. gada 21. septembrī (prot. Nr. 62 13. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2018. gada 6. februāra instrukcijā Nr. 1 "Valsts elektronisko sakaru pakalpojumu centra nodrošināšanas kārtība"

Izdota saskaņā ar Elektronisko sakaru likuma
25.1 panta otro daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2018. gada 6. februāra instrukcijā Nr. 1 "Valsts elektronisko sakaru pakalpojumu centra nodrošināšanas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2018, 40. nr.; 2019, 125. nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 11. punktu šādā redakcijā:

"11. Par valsts informācijas sistēmu izvietošanu centrā un centra sniegtajiem pakalpojumiem centra lietotājs maksā atbilstoši pakalpojuma līgumam, kas noslēgts ar centra nodrošinātāju."

2. Papildināt instrukciju ar V nodaļu šādā redakcijā:

"V. Noslēguma jautājums

20. Ja centra lietotājs ir valsts budžeta iestāde, kurai līdz dienai, kad stājas spēkā grozījumi šīs instrukcijas 11. punktā, kas paredz, ka par valsts informācijas sistēmu izvietošanu centrā un centra sniegtajiem pakalpojumiem centra lietotājs maksā atbilstoši pakalpojuma līgumam, kas noslēgts ar centra nodrošinātāju, jau ir noslēgts attiecīgs pakalpojuma līgums, maksu par centra sniegtajiem pakalpojumiem līdz 2021. gada 31. decembrim sedz no Satiksmes ministrijas budžeta līdzekļiem, kas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā pārdalīti no attiecīgās valsts budžeta iestādes."

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Ministru prezidenta biedrs,
tieslietu ministrs J. Bordāns

24.09.2021