Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 610

Rīgā 2021. gada 1. septembrī (prot. Nr. 58 22. §)

Par apropriācijas pārdali

1. Lai nodrošinātu Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra Speciālās izglītības nodaļas un Valsts pedagoģiski medicīniskās komisijas kapacitātes stiprināšanu, uzlabotu tās darba efektivitāti un sniegto pakalpojumu pieejamību, atļaut finanšu ministram atbilstoši Likuma par budžetu un finanšu vadību 9. panta piecpadsmitajai daļai 2021. gadā veikt apropriācijas pārdali no Pārresoru koordinācijas centra budžeta programmas 01.00.00 "Pārresoru koordinācijas centra darbības nodrošināšana" prioritārajam pasākumam "Pedagoģiski psiholoģiskā atbalsta dienests" piešķirtā finansējuma uz Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta apakšprogrammu 42.06.00 "Valsts izglītības satura centra darbības nodrošināšana" 75 828 euro apmērā.

2. Pārresoru koordinācijas centram un Izglītības un zinātnes ministrijai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu apropriācijas pārdalei atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam.

3. Finanšu ministram normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā informēt Saeimu par šā rīkojuma 1. punktā minēto apropriācijas pārdali un pēc Saeimas atļaujas saņemšanas veikt apropriācijas pārdali.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Izglītības un zinātnes ministre A. Muižniece

01.09.2021