Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 565

Rīgā 2021. gada 17. augustā (prot. Nr. 56 4. §)

Par Aizsardzības ministrijas atbalsta finansējuma piešķiršanu maģistra līmenī studējošajiem lietišķās pētniecības jomā

1. Pamatojoties uz Augstskolu likuma 78. panta ceturto daļu, atbalstīt Aizsardzības ministrijas priekšlikumu īstenot maģistra darbu konkursu lietišķās pētniecības jomā, izmantojot līdzekļus no valsts budžeta apakšprogrammas 22.12.00 "Nacionālo bruņoto spēku uzturēšana" 2021. gadā un slēdzot vienošanos ar Rīgas Tehnisko universitāti un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju par konkursa organizēšanu un vērtēšanas kritēriju izstrādi atbalsta finansējuma piešķiršanai par 2021. gada maģistra darbiem.

2. Aizsardzības ministrijai turpmākajos gados nodrošināt atbalsta finansējumu maģistra darbu konkursa īstenošanai no tai attiecīgajā gadā piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem, pēc rotācijas principa izvēloties augstākās izglītības iestādes, no kurām viena būtu reģionālā augstākās izglītības iestāde, bet otra - augstākās izglītības iestāde Rīgā, par to slēdzot attiecīgu vienošanos ar izvēlētajām augstākās izglītības iestādēm.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Ministru prezidenta biedrs,
aizsardzības ministrs A. Pabriks

17.08.2021