Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Ministru kabineta rīkojums Nr. 412

Rīgā 2021. gada 15. jūnijā (prot. Nr. 46 45. §)

Par XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norises laiku

1. Saskaņā ar Dziesmu un deju svētku likuma 7. panta pirmās daļas 2. punktu noteikt, ka XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki tiek rīkoti no 2021. gada 2. jūlija līdz 30. oktobrim Latvijas teritorijā.

2. Saskaņā ar Dziesmu un deju svētku likuma pārejas noteikumu 9. punktu noteikt, ka XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki tiek rīkoti, ievērojot attiecīgos epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Piedalīšanās tajos ir brīvprātīga, ievērojot atļauto dalībnieku skaitu.

3. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru kabineta 2018. gada 19. septembra rīkojumu Nr. 438 "Par XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norises laiku" (Latvijas Vēstnesis, 2018, 187. nr.).

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Izglītības un zinātnes ministre A. Muižniece

15.06.2021