Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 483

Rīgā 2020. gada 4. septembrī (prot. Nr. 51 8. §)

Par valsts sociālās aprūpes centra "Vidzeme" un valsts sociālās aprūpes centra "Zemgale" reorganizāciju un valsts sociālās aprūpes centra "Zemgale" izveidošanu

1. Saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likuma 15. panta trešās daļas 2. punktu līdz 2021. gada 1. janvārim reorganizēt Labklājības ministrijas (turpmāk - ministrija) pakļautībā esošās valsts tiešās pārvaldes iestādes - valsts sociālās aprūpes centru "Vidzeme" un valsts sociālās aprūpes centru "Zemgale" (turpmāk - centri) -, apvienojot tās un izveidojot ministrijas pakļautībā esošu valsts tiešās pārvaldes iestādi - valsts sociālās aprūpes centru "Zemgale".

2. Noteikt, ka valsts sociālās aprūpes centrs "Zemgale" ir centru funkciju, tiesību, mantisko vērtību, dokumentācijas un saistību pārņēmējs, tai skaitā valsts sociālās aprūpes centrs "Zemgale" pārņem centru tiesības un pienākumus, kas izriet no darba tiesiskajām attiecībām.

3. Ministrijai izveidot reorganizācijas komisiju un inventarizācijas komisiju. Minētās komisijas veic centru materiālo un finanšu līdzekļu inventarizāciju, nosaka mantas vērtību un saistību apjomu, nodrošina finanšu līdzekļu, mantas, saistību, arhīva un lietvedības nodošanu valsts sociālās aprūpes centram "Zemgale", kā arī nodrošina centru slēguma bilanču sagatavošanu.

4. Ar centru reorganizāciju saistītos izdevumus segt no ministrijai piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Labklājības ministre R. Petraviča

04.09.2020