Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta noteikumi Nr. 338

Rīgā 2020. gada 2. jūnijā (prot. Nr. 38 18. §)
Nelikumīgi izmantoto zivju ieguves rīku iznīcināšanas kārtība
Izdoti saskaņā ar Zvejniecības likuma
19. panta devīto daļu

1. Noteikumi nosaka nelikumīgi izmantoto zivju ieguves rīku iznīcināšanas kārtību, ja to īpašnieks nav noskaidrojams.

2. Nelikumīgi izmantoto zivju ieguves rīku iznīcina, padarot to nelietojamu (piemēram, atdalot āķus, auklu vai citas būtiskas daļas, sagriežot linumu, atdalot peldošas vai gremdējošas konstrukcijas daļas, mehāniski salaužot vai deformējot konstrukciju).

3. Iznīcināto nelikumīgi izmantoto zivju ieguves rīku nodod sadzīves atkritumu apsaimniekotājam.

4. Zvejniecības likuma 19. panta sestajā daļā minētās institūcijas vai amatpersonas lēmumā par nelikumīgi izmantoto zivju ieguves rīku iznīcināšanu iekļauj informāciju par vietu, laiku un veidu, kādā zivju ieguves rīks padarīts nelietojams, kā arī nelikumīgi izmantoto zivju ieguves rīku aprakstu un skaitu.

5. Ja nelikumīgi izmantoto zivju ieguves rīku izcēlušas Zvejniecības likuma 19. panta piektajā daļā minētās institūcijas, kuru kompetencē nav pieņemt lēmumu par nelikumīgi izmantotā zivju ieguves rīka iznīcināšanu, tās nodod nelikumīgi izmantoto zivju ieguves rīku Zvejniecības likuma 19. panta sestajā daļā minētajām institūcijām vai amatpersonām lēmuma pieņemšanai.

6. Noteikumi stājas spēkā vienlaikus ar Administratīvās atbildības likumu.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Vides aizsardzības un
reģionālās attīstības ministrs J. Pūce
01.07.2020