Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Satiksmes ministra rīkojums Nr. 01-03/96

Rīgā 2020. gada 9. aprīlī

Par sertifikātu, apliecību un citu dokumentu izsniegšanu ārkārtējās situācijas laikā

1. Pamatojoties uz likuma "Par valsts institūciju darbību ārkārtējās situācijas laikā saistībā ar Covid-19 izplatību" (turpmāk - Likums) 17. pantu, apturēt šā rīkojuma pielikuma 1. punktā minēto dokumentu izsniegšanu.

2. Ņemot vērā ierobežojumus pakalpojuma saņemšanai, šā rīkojuma pielikuma 2. punktā minēto dokumentu, kuru darbība beidzas vai ir beigusies ārkārtējās situācijas laikā, t.i. sākot no 2020. gada 12. marta, izmantošanas termiņš tiek pagarināts uz ārkārtējās situācijas laiku un trīs mēnešus pēc ārkārtējās situācijas beigām.

3. Valsts akciju sabiedrībai "Ceļu satiksmes drošības direkcija", ievērojot Likuma 3. panta sesto daļu, nodrošināt, ka Ministru kabineta 2004. gada 21. jūnija noteikumu Nr. 551 "Pārkāpumu uzskaites punktu piemērošanas noteikumi" 12.2. un 12.4. apakšpunktā paredzēto ietekmēšanas līdzekļu izpildes termiņu iespējams pagarināt, sākot skaitīt izpildes termiņu pēc ārkārtējās situācijas beigām, par to informējot personas, kurām piemēroti minētie ietekmēšanas līdzekļi.

Ministrs T. Linkaits

 

Pielikums
Satiksmes ministra rīkojumam
"Par sertifikātu, apliecību un citu dokumentu
izsniegšanu ārkārtējās situācijas laikā"

Dokumentu saraksts

1. Apturēt šādu jaunu dokumentu izsniegšanu:

Nr.
p.k.
Iestādes/kapitālsabiedrības nosaukums Dokumenta nosaukums
1. Valsts Dzelzceļa tehniskā inspekcija 1. Vilces līdzekļa vadītāja (mašīnista) apliecība;

2. Vilces līdzekļa vadītāja (mašīnista) palīga kompetences sertifikāts;

3. Vilces līdzekļa vadītāja (mašīnista) instruktora kompetences sertifikāts.

2. VSIA "Autotransporta direkcija" 1. Profesionālās kompetences sertifikāti komercpārvadājumiem ar autotransportu (pasažieru pārvadājumiem un kravu pārvadājumiem).

2. Pagarināt šādu izdoto dokumentu izmantošanas termiņu:

Iestādes/kapitālsabiedrības nosaukums Dokumenta nosaukums
Valsts Dzelzceļa tehniskā inspekcija 1. Vilces līdzekļa vadītāja (mašīnista) apliecība;

2. Vilces līdzekļa vadītāja (mašīnista) palīga kompetences sertifikāts;

3. Vilces līdzekļa vadītāja (mašīnista) instruktora kompetences sertifikāts.

09.04.2020
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.