Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 192

Rīgā 2020. gada 7. aprīlī (prot. Nr. 22 7. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2014. gada 9. decembra noteikumos Nr. 757 "Apsardzes darbības licencēšanas noteikumi"

Izdoti saskaņā ar Apsardzes darbības likuma
6. panta piekto daļu un 10. panta trešo daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2014. gada 9. decembra noteikumos Nr. 757 "Apsardzes darbības licencēšanas noteikumi" (Latvijas Vēstnesis, 2014, 257. nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt noteikumus ar 9.6. apakšpunktu šādā redakcijā:

"9.6. izstrādā noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas iekšējās kontroles sistēmu atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma prasībām."

2. Papildināt noteikumus ar 16.4. apakšpunktu šādā redakcijā:

"16.4. dokumentu, kas apliecina, ka komersants ir izstrādājis šo noteikumu 9.6. apakšpunktā minēto iekšējās kontroles sistēmu."

3. Papildināt noteikumus ar 51.1 punktu šādā redakcijā:

"51.1 Apsardzes darbības likuma 9. panta pirmās daļas 2. un 4. punktā minētajā gadījumā licencēšanas komisija speciālo atļauju (licenci) apsardzes komersantam anulē, pamatojoties uz valsts pārvaldes iestādes lēmumu par speciālās atļaujas (licences) anulēšanu, nepieņemot atsevišķu lēmumu."

4. Papildināt noteikumus ar 63. punktu šādā redakcijā:

"63. Apsardzes komersanti, kuri saņēmuši speciālo atļauju (licenci) inkasācijas apsardzes pakalpojumu sniegšanai pirms dienas, kad stājas spēkā grozījumi attiecībā uz šo noteikumu 9.6. un 16.4. apakšpunktu un 51.1 punktu, izveido noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas iekšējās kontroles sistēmu atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma prasībām un līdz 2020. gada 31. decembrim iesniedz Valsts policijā dokumentu, kas to apliecina."

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Iekšlietu ministrs S. Ģirģens

10.04.2020