Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Valsts galvenā pārtikas un veterinārā inspektora rīkojums Nr. 267

Rīgā 2018. gada 23. oktobrī

Par karantīnas atcelšanu

Sakarā ar to, ka Āfrikas cūku mēra (ĀCM) inficētajā novietnē Nr. LV1402631, kas atrodas Saldus novada Saldus pagasta "Druvas Unguros" un kuras īpašnieks saskaņā ar Lauksaimniecības datu centra datu bāzē esošo informāciju ir SIA "Druvas Unguri", un ņemot vērā to, ka novietnes īpašnieks 2018. gada 25. augustā ir sastādījis aktu par transportlīdzekļu un novietņu dezinfekciju, un to, ka ar valsts galvenā pārtikas un veterinārā inspektora 2018. gada 2. augusta rīkojumu Nr. 157 "Par karantīnas noteikšanu un ierobežojumiem Saldus novada Saldus pagastā" noteiktajā uzraudzības zonā (aizsardzības zonā nav novietnes, kurās tiek turētas cūkas) esošajās novietnēs ir veikti cūku klīniskie izmeklējumi, saskaņā ar ĀCM diagnostikas rokasgrāmatā noteiktajām prasībām, un to izmeklējumu rezultāti ir negatīvi uz Āfrikas cūku mēri, pamatojoties uz Veterinārmedicīnas likuma 27. panta piekto daļu, 2004. gada 17. februāra Ministru kabineta noteikumu Nr. 83 "Āfrikas cūku mēra likvidēšanas un draudu novēršanas kārtība" 47., 55. un 57. punktu, nosaku:

1. Atcelt valsts galvenā pārtikas un veterinārā inspektora 2018. gada 2. augusta rīkojumu Nr. 157 "Par karantīnas noteikšanu un ierobežojumiem Saldus novada Saldus pagastā".

2. Rīkojums stājas spēkā nākamajā dienā pēc tā publicēšanas oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

3. Publicēt šo rīkojumu oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

4. Kontroli par rīkojuma izpildi paturu sev.

Valsts galvenais pārtikas un veterinārais inspektors M. Balodis

25.10.2018