Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr. 199

Rīgā 2018. gada 3. aprīlī (prot. Nr. 18 16. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2015. gada 3. marta noteikumos Nr. 113 "Valsts budžeta līdzekļu plānošanas un maksājumu veikšanas kārtība Eiropas Strukturālo un investīciju fondu mērķa "Eiropas teritoriālā sadarbība" programmu un projektu īstenošanai"

Izdoti saskaņā ar Eiropas Strukturālo un
investīciju fondu mērķa "Eiropas teritoriālā sadarbība"
programmu vadības likuma
15. panta 4. punktu un
Eiropas Kaimiņattiecību instrumenta ietvaros
īstenojamo Eiropas Strukturālo un investīciju fondu
mērķa "Eiropas teritoriālā sadarbība"
programmu vadības likuma
14. panta 4. punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2015. gada 3. marta noteikumos Nr. 113 "Valsts budžeta līdzekļu plānošanas un maksājumu veikšanas kārtība Eiropas Strukturālo un investīciju fondu mērķa "Eiropas teritoriālā sadarbība" programmu un projektu īstenošanai" (Latvijas Vēstnesis, 2015, 46. nr.; 2016, 117. nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 4. punktu šādā redakcijā:

"4. Programmu finansēšanas avoti ir Eiropas reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums vai Eiropas Kaimiņattiecību instrumenta līdzfinansējums, priekšfinansējums no valsts budžeta dotācijas no vispārējiem ieņēmumiem un valsts budžeta līdzekļi atbilstoši Latvijas nacionālā līdzfinansējuma apmēram."

2. Izteikt 7. punktu šādā redakcijā:

"7. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas budžetā kā valsts budžeta dotāciju no vispārējiem ieņēmumiem un valsts budžeta ilgtermiņa saistības plāno:

7.1. Latvijas (kā šo noteikumu 3. punktā minēto programmu dalībvalsts) ikgadējo iemaksu attiecīgās programmas tehniskās palīdzības prioritātēm;

7.2. Latvijas puses līdzfinansējumu projekta daļai, kurā piedalās šo noteikumu 3.1., 3.2., 3.3., 3.4., 3.5., 3.6., 3.10. un 3.11. apakšpunktā minēto programmu 2.1.4., 2.1.5., 2.1.6. un 2.1.7. apakšpunktā minētie finansējuma saņēmēji no Latvijas, ja tie pieprasa valsts budžeta līdzekļus;

7.3. šo noteikumu 3.2. apakšpunktā minētās programmas maksājumu naudas plūsmas priekšfinansēšanas nodrošināšanai."

3. Izteikt 8. punktu šādā redakcijā:

"8. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas budžetā plāno finansējumu šo noteikumu 3.2. apakšpunktā minētās programmas īstenošanai kā ārvalstu finanšu palīdzību un valsts budžeta ilgtermiņa saistības atbilstoši programmā paredzētajām prioritātēm, programmas starptautiskajiem līgumiem un finansējuma sadalījumam pa gadiem:

8.1. Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu, kas paredzēts šo noteikumu 2. punktā minētajiem finansējuma saņēmējiem;

8.2. Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu programmas tehniskās palīdzības prioritātei un Lietuvas Republikas ikgadējās iemaksas;

8.3. Eiropas Reģionālās attīstības fonda daļu, lai nodrošinātu šo noteikumu 7.3. apakšpunktā piešķirtā priekšfinansējuma atmaksu valsts budžetā."

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Vides aizsardzības un
reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards

06.04.2018