Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 390

Rīgā 2017. gada 31. jūlijā (prot. Nr. 37 56. §)

Par finanšu ierobežojumu noteikšanu attiecībā uz subjektiem, kas saistīti ar Korejas Tautas Demokrātiskās Republikas īstenoto kodolprogrammu un politisko režīmu

1. Saskaņā ar Ministru kabineta 2017. gada 25. jūlija noteikumu Nr. 419 "Noteikumi par nacionālo sankciju noteikšanu attiecībā uz subjektiem, kas saistīti ar Korejas Tautas Demokrātiskās Republikas īstenoto kodolprogrammu un politisko režīmu" 2. punktu noteikt finanšu ierobežojumus šādam sankciju subjektam:

Vārds, uzvārds (pieņemtais vārds)

Dzimšanas datums, vieta, dzimums

Pases dati, pilsonība

Pamatojums

TSAI Hsein Tai
(TSAI Alex H.T.)

08.08.1945. Taivāna, vīrietis

Pase Nr. 131134049, izdota Taivānā, Taivānas pilsonis

Kompāniju Trans Merits Co. Ltd un Global Interface Company Inc vadītājs, ar kuru starpniecību sniedzis finanšu un materiālu palīdzību Korea Mining Development Trading Corporation, lai sekmētu Korejas Tautas Demokrātiskās Republikas politiskā režīma stiprināšanu, kā arī tādu programmu attīstību, kuras saistītas ar masu iznīcināšanas ieročiem, tai skaitā ar kodolieročiem un ballistiskajām raķetēm

2. Rīkojums, ciktāl tas attiecas uz sankciju subjektu, pārsūdzams Administratīvajā apgabaltiesā Administratīvā procesa likuma noteiktajā kārtībā.

3. Ministru kabinets ne retāk kā reizi gadā pārskata minēto sankciju subjektu sarakstu.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Ārlietu ministra vietā ˗
iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis

31.07.2017