Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 638

Rīgā 2016. gada 1. novembrī (prot. Nr. 58 27. §)

Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

1. Finanšu ministrijai no valsts budžeta programmas 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķirt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai 9436 euro pārskaitīšanai Alūksnes novada pašvaldībai, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar 2016. gada jūlijā un augustā ilgstošu lietavu radīto postījumu novēršanu - Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Jaundauguļi-Luguži, Krustiņi-Palpierkalns un Zeltiņu ceļš-Dišleri-Burtnieki remontam.

2. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai šā rīkojuma 1. punktā minēto finansējumu pārskaitīt Alūksnes novada pašvaldībai pēc tam, kad pašvaldība būs iesniegusi attiecīgus dokumentus (līgumu, rēķinu kopijas), kas apliecina, ka tā ir nodrošinājusi ne mazāk kā 30 procentu no finansējuma, kas nepieciešams, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar 2016. gada jūlijā un augustā ilgstošu lietavu radīto postījumu novēršanu - Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Jaundauguļi-Luguži, Krustiņi-Palpierkalns un Zeltiņu ceļš-Dišleri-Burtnieki remontam.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Vides aizsardzības un
reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards

01.11.2016