Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr. 565

Rīgā 2016. gada 23. augustā (prot. Nr. 42 11. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2007. gada 18. septembra noteikumos Nr. 639 "Kārtība, kādā iekļauj, labo un dzēš ziņojumus Šengenas informācijas sistēmā, kā arī nodrošina papildinformācijas pieejamību SIRENE Latvijas birojam, un kārtība, kādā institūcijas un iestādes apmainās ar papildinformāciju"

Izdoti saskaņā ar Šengenas informācijas sistēmas
darbības likuma
8. panta otro daļu,
9. panta trešo daļu un 10. panta piekto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2007. gada 18. septembra noteikumos Nr. 639 "Kārtība, kādā iekļauj, labo un dzēš ziņojumus Šengenas informācijas sistēmā, kā arī nodrošina papildinformācijas pieejamību SIRENE Latvijas birojam, un kārtība, kādā institūcijas un iestādes apmainās ar papildinformāciju" (Latvijas Vēstnesis, 2007, 160. nr.; 2013, 148. nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt 8. punktu aiz vārda "Amatpersona" ar vārdiem "(izņemot Valsts robežsardzes amatpersonu)".

2. Papildināt 20. punktu aiz vārdiem "Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde" ar vārdiem "vai Valsts robežsardze, ja tā izveidoja ziņojumu".

3. Papildināt 30. punktu aiz vārda "amatpersona" ar vārdiem "(izņemot Valsts robežsardzes amatpersonu)".

4. Papildināt 36. punktu ar otro teikumu šādā redakcijā:

"Valsts robežsardzes amatpersonas ziņojumu, kas sistēmā iekļauts, lai liegtu iespēju ieceļot un uzturēties dalībvalstīs, labo un dzēš Valsts robežsardze."

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Iekšlietu ministra vietā -
labklājības ministrs Jānis Reirs

26.08.2016