Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta noteikumi Nr. 119

Rīgā 2016. gada 1. martā (prot. Nr. 10 4. §)
Noteikumi par Patērētāju strīdu risināšanas komisijas priekšsēdētāja atlīdzības apmēru un tās izmaksāšanas kārtību

1. Noteikumi nosaka atlīdzības apmēru Patērētāju strīdu risināšanas komisijas (turpmāk – komisija) priekšsēdētājam par dalību komisijas sēdēs un tās izmaksāšanas kārtību.

2. Komisijas priekšsēdētāja atlīdzības apmērs ir 9,28 euro par stundu, iekļaujot visus attiecināmos nodokļus un nepieciešamās sociālās apdrošināšanas iemaksas.

3. Veidojot komisijas sastāvu konkrēta strīda izskatīšanai un uzaicinot komisijas priekšsēdētāju uz strīda izskatīšanu, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs vienojas ar komisijas priekšsēdētāju par katra strīda izskatīšanai paredzēto stundu skaitu atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības centra direktora noteiktajiem kritērijiem, ņemot vērā strīda priekšmetu, saturu, kā arī strīda sarežģītību.

4. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ar komisijas priekšsēdētāju slēdz uzņēmuma līgumu par strīdu izskatīšanu un dalību komisijas sēdēs. Uzņēmuma līgumu slēdz uz kalendāra gadu.

5. Atlīdzību par dalību komisijā komisijas priekšsēdētājam izmaksā reizi mēnesī.

6. Šo noteikumu 4. punktā minēto līgumu 2016. gadā slēdz uz laiku līdz 2016. gada 31. decembrim.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Ministru prezidenta biedrs,
ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens