Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.614

Rīgā 2014.gada 14.oktobrī (prot. Nr.55 2.§)

Grozījums Ministru kabineta 2006.gada 14.februāra noteikumos Nr.119 "Kārtība, kādā preču ražotājs, izplatītājs vai pakalpojuma sniedzējs informē attiecīgās valsts uzraudzības un kontroles iestādes par precēm vai pakalpojumiem, kuri rada risku, kas nav savienojams ar vispārējām drošuma prasībām"

Izdoti saskaņā ar Preču un pakalpojumu
 drošuma likuma 8.panta sesto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2006. gada 14. februāra noteikumos Nr. 119 "Kārtība, kādā preču ražotājs, izplatītājs vai pakalpojuma sniedzējs informē attiecīgās valsts uzraudzības un kontroles iestādes par precēm vai pakalpojumiem, kuri rada risku, kas nav savienojams ar vispārējām drošuma prasībām" (Latvijas Vēstnesis, 2006, 29. nr.) grozījumu un papildināt noteikumus ar 9.1 punktu šādā redakcijā:

"9.1 Ražotājs vai izplatītājs, ievērojot šajos noteikumos minētos termiņus, attiecīgajai tirgus uzraudzības iestādei var iesniegt paziņojumu par preci, kura rada risku, kas nav savienojams ar vispārējām drošuma prasībām, un kura ir laista apgrozībā arī citās Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalstīs. Paziņojumu iesniedz, izmantojot Eiropas Komisijas izveidoto interneta ziņošanas tiešsaistes sistēmu (https://webgate.ec.europa.eu/gpsd-ba/). Šādā gadījumā komersantam nav papildus jāiesniedz attiecīgajā tirgus uzraudzības iestādē šo noteikumu pielikumā minētais paziņojums."

Ministru prezidente Laimdota Straujuma

Ekonomikas ministra vietā -
iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis

17.10.2014