Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.583

Rīgā 2014.gada 30.septembrī (prot. Nr.51 45.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 22.septembra noteikumos Nr.1079 "Noteikumi par vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņas iesniegumu veidlapu paraugiem"

Izdoti saskaņā ar Vārda, uzvārda un tautības
ieraksta maiņas likuma 4.panta sesto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2009. gada 22. septembra noteikumos Nr.1079 "Noteikumi par vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņas iesniegumu veidlapu paraugiem" (Latvijas Vēstnesis, 2009, 154. nr.; 2011, 9. nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 1. pielikuma 1. nodaļā vārdus un skaitli "Ziņas par pilnvaroto personu, ja vārdu maina nepilngadīga persona, kura nav sasniegusi 15 gadu vecumu, vai rīcībnespējīga persona (likumā noteiktie pārstāvji (tēvs vai māte, aizbildnis, aizgādnis))" ar vārdiem un skaitli "Ziņas par pilnvaroto personu, ja vārdu maina nepilngadīga persona, kura nav sasniegusi 15 gadu vecumu (likumā noteiktie pārstāvji (tēvs, māte vai aizbildnis))".

2. Aizstāt 2. pielikuma 1. nodaļā vārdus un skaitli "Ziņas par pilnvaroto personu, ja uzvārdu maina nepilngadīga persona, kura nav sasniegusi 15 gadu vecumu, vai rīcībnespējīga persona (likumā noteiktie pārstāvji (tēvs vai māte, aizbildnis, aizgādnis))" ar vārdiem un skaitli "Ziņas par pilnvaroto personu, ja uzvārdu maina nepilngadīga persona, kura nav sasniegusi 15 gadu vecumu (likumā noteiktie pārstāvji (tēvs, māte vai aizbildnis))".

3. Aizstāt 3. pielikuma 1. nodaļā vārdus un skaitli "Ziņas par pilnvaroto personu, ja vārdu un uzvārdu maina nepilngadīga persona, kura nav sasniegusi 15 gadu vecumu, vai rīcībnespējīga persona (likumā noteiktie pārstāvji (tēvs vai māte, aizbildnis, aizgādnis))" ar vārdiem un skaitli "Ziņas par pilnvaroto personu, ja vārdu un uzvārdu maina nepilngadīga persona, kura nav sasniegusi 15 gadu vecumu (likumā noteiktie pārstāvji (tēvs, māte vai aizbildnis))".

4. Svītrot 4. pielikuma 1. nodaļā tekstu "Ziņas par pilnvaroto personu, ja tautības ierakstu maina rīcībnespējīga persona (likumā noteiktais pārstāvis (aizgādnis)):

vārds (vārdi), uzvārds
(arī dzimtais uzvārds)
 
personas kods /___/___/___/___/___/___/-/___/___/___/___/___/
vai dzimšanas datums  
dzīvesvietas adrese  
kontakttālrunis  

".

Ministru prezidente Laimdota Straujuma

Tieslietu ministra vietā -
kultūras ministre Dace Melbārde

03.10.2014