Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.1346

Rīgā 2013.gada 19.novembrī (prot. Nr.61 47.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 18.decembra noteikumos Nr.877 "Valsts materiālo rezervju glabāšanas, uzskaites, atjaunināšanas, iznomāšanas, aizdošanas, realizācijas un norakstīšanas kārtība"

Izdoti saskaņā ar Valsts materiālo rezervju
likuma
9.pantu

1. Izdarīt Ministru kabineta 2007.gada 18.decembra noteikumos Nr.877 "Valsts materiālo rezervju glabāšanas, uzskaites, atjaunināšanas, iznomāšanas, aizdošanas, realizācijas un norakstīšanas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2007, 207.nr.; 2009, 177.nr.) šādus grozījumus:

1.1. izteikt VI nodaļu šādā redakcijā:

"VI. Materiālo rezervju realizācija

22. Materiālās rezerves (izņemot medicīnisko ierīču un medikamentu materiālās rezerves) realizē normatīvajos aktos par publiskas personas mantas atsavināšanu noteiktajā kārtībā.

23. Medicīnisko ierīču un medikamentu materiālās rezerves, ja tās atbilstoši šo noteikumu 13.3.apakšpunktam nevar izlietot atbildīgā glabātāja ikdienas vajadzībām, atbildīgais glabātājs piedāvā ārstniecības iestādēm vai sociālās aprūpes institūcijām. Medicīnisko ierīču un medikamentu materiālās rezerves pārdod par cenu, kas nav zemāka par materiālo rezervju novērtējuma aktā noteikto cenu.

24. Materiālās rezerves pirms to realizācijas novērtē ar aģentūras direktora rīkojumu izveidota novērtēšanas komisija. Tās sastāvā iekļauj:

24.1. aģentūras pārstāvi;

24.2. atbildīgā glabātāja pārstāvi;

24.3. speciālistu (ekspertu), ja novērtēšanas komisijas darbā nepieciešams speciālists (eksperts).

25. Novērtēšanas komisija novērtē materiālās rezerves, nosaka to nosacīto cenu un noformē novērtējuma aktu.

26. Ja nav saņemts neviens atsavināšanas ierosinājums vai medicīnisko ierīču vai medikamentu materiālās rezerves nav izdevies pārdot šo noteikumu 23.punktā minētajā kārtībā, materiālās rezerves var norakstīt šo noteikumu VII nodaļā minētajā kārtībā vai atbilstoši pieprasījumam nodot izmantošanai valsts vai pašvaldību institūcijām civilās aizsardzības mācību vai katastrofu pārvaldīšanā iesaistītā personāla apmācības nodrošināšanai.";

1.2. svītrot 2.pielikumā apzīmējumu "LVL".

2. Šo noteikumu 1.2.apakšpunkts stājas spēkā 2014.gada 1.janvārī.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis

04.12.2013