Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.365

Rīgā 2013.gada 7.augustā (prot. Nr.42 66.§)

Par profesionālās izglītības kompetences centra statusa piešķiršanu valsts sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola"

1. Saskaņā ar Profesionālās izglītības likuma 15.1 panta ceturto daļu, kā arī ņemot vērā izglītības iestādes atbilstību Ministru kabineta 2013.gada 19.marta noteikumu Nr.144 "Profesionālās izglītības kompetences centra statusa piešķiršanas un anulēšanas kārtība" 2.punktā noteiktajiem kritērijiem un Izglītības un zinātnes ministrijas priekšlikumu, piešķirt valsts sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola" (turpmāk - vidusskola) profesionālās izglītības kompetences centra statusu ar 2013.gada 1.septembri.

2. Noteikt, ka saskaņā ar Profesionālās izglītības likuma 16.panta pirmās daļas 4.punktu ar 2013.gada 1.septembri vidusskolas nosaukums ir "Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums"".

3. Izglītības un zinātnes ministrijai kā valsts kapitāla daļu turētājai vidusskolā nodrošināt ar vidusskolas nosaukuma maiņu saistīto darbību izpildi.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis

Izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis