Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.257

Rīgā 2013.gada 21.maijā (prot. Nr.30 11.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 25.augusta noteikumos Nr.952 "Kārtība, kādā sniedz un pārbauda informāciju par pievienotās vērtības nodokļa piemērošanu Eiropas Savienības struktūrfondu finansēto projektu ietvaros un pieņem lēmumu par pievienotās vērtības nodokļa iekļaušanu projektu attiecināmajās izmaksās"

Izdoti saskaņā ar Eiropas Savienības struktūrfondu
un Kohēzijas fonda vadības likuma
18.panta 12.punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2009.gada 25.augusta noteikumos Nr.952 "Kārtība, kādā sniedz un pārbauda informāciju par pievienotās vērtības nodokļa piemērošanu Eiropas Savienības struktūrfondu finansēto projektu ietvaros un pieņem lēmumu par pievienotās vērtības nodokļa iekļaušanu projektu attiecināmajās izmaksās" (Latvijas Vēstnesis, 2009, 138.nr.; 2011, 122.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt noteikumu tekstā un pielikumos vārdus un skaitli "likuma "Par pievienotās vērtības nodokli" 10.pantā" ar vārdiem un skaitli "Pievienotās vērtības nodokļa likuma XI nodaļā".

2. Aizstāt 5.2.apakšpunktā vārdus "likums "Par pievienotās vērtības nodokli"" ar vārdiem "Pievienotās vērtības nodokļa likums".

3. Aizstāt 1.pielikuma 2.tabulā vārdus "VID ar PVN apliekamo personu reģistrā" ar vārdiem "Valsts ieņēmumu dienesta pievienotās vērtības nodokļa maksātāju reģistrā".

4. Aizstāt 1.pielikuma 1.piezīmē vārdus "likuma "Par pievienotās vērtības nodokli" normas" ar vārdiem "Pievienotās vērtības nodokļa likuma normas".

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis

Finanšu ministrs Andris Vilks

24.05.2013
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.