Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.814

Rīgā 2012.gada 27.novembrī (prot. Nr.66 37.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 30.marta noteikumos Nr.311 "Noteikumi par valsts vai pašvaldību kapitālsabiedrību valdes locekļu skaitu, padomes un valdes locekļa, pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvja un atbildīgā darbinieka atlīdzību"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību
kapitāla daļām un kapitālsabiedrībām
" 14.panta sesto daļu,
36.1 panta otro daļu, 61.panta pirmo un trešo daļu, 94.panta pirmo daļu,
96.panta otro daļu, 98.21 panta otro daļu un
pārejas noteikumu 45., 46. un 47.punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2010.gada 30.marta noteikumos Nr.311 "Noteikumi par valsts vai pašvaldību kapitālsabiedrību valdes locekļu skaitu, padomes un valdes locekļa, pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvja un atbildīgā darbinieka atlīdzību" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 53., 71.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 6. un 7.punktu šādā redakcijā:

"6. Kapitālsabiedrības valdes priekšsēdētājam nosaka mēnešalgu, piemērojot koeficientu saskaņā ar šo noteikumu pielikumu. Valdes priekšsēdētājam nosaka vienotu mēnešalgu par darbu valdē un amata pienākumu izpildi kapitālsabiedrībā, izņemot valdes priekšsēdētāju kapitālsabiedrībā, kuras iepriekšējā gada neto apgrozījums pārsniedz 40 miljonus latu, un kapitālsabiedrībā, kura darbojas atbilstoši Finanšu instrumentu tirgus likumam.

7. Kapitālsabiedrības valdes loceklim nosaka mēnešalgu līdz 90 procentiem no valdes priekšsēdētāja mēnešalgas. Valdes loceklim par darbu valdē un amata pienākumu izpildi kapitālsabiedrībā nosaka vienotu mēnešalgu, piemērojot šo noteikumu 6.punktā minētos izņēmumus."

2. Papildināt noteikumus ar 7.1 punktu šādā redakcijā:

''7.1 Valdes priekšsēdētājam un valdes loceklim nepieciešama akcionāru sapulces vai dalībnieku sapulces piekrišana mēnešalgas saņemšanai par amata pienākumu izpildi kapitālsabiedrībā, kurā tas ieņem valdes priekšsēdētāja vai valdes locekļa amatu.''

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Finanšu ministra vietā -
veselības ministre I.Circene

12.12.2012
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.