Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.226

Rīgā 2012.gada 27.martā (prot. Nr.17 36.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2006.gada 3.oktobra noteikumos Nr.808 "Noteikumi par biedrību, nodibinājumu un arodbiedrību gada pārskatiem"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par grāmatvedību"
13.panta ceturtās daļas 2.punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2006.gada 3.oktobra noteikumos Nr.808 "Noteikumi par biedrību, nodibinājumu un arodbiedrību gada pārskatiem" (Latvijas Vēstnesis, 2006, 160.nr.; 2011, 40.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 2.punktu šādā redakcijā:

"2. Biedrība, nodibinājums un arodbiedrība, kuras apgrozījums (ieņēmumi) no saimnieciskajiem darījumiem pārskata gadā pārsniedz 25000 latu, par katru pārskata gadu sagatavo gada pārskatu. Gada pārskats sastāv no bilances, ieņēmumu un izdevumu pārskata, ziedojumu un dāvinājumu pārskata un ziņojuma. Ja biedrība, nodibinājums un arodbiedrība, kuras apgrozījums (ieņēmumi) no saimnieciskajiem darījumiem pārskata gadā nepārsniedz 25000 latu, ir izvēlējusies kārtot grāmatvedību vienkāršā ieraksta sistēmā, attiecīgā biedrība, nodibinājums un arodbiedrība nepiemēro šo noteikumu II un V nodaļā noteikto kārtību, izņemot šo noteikumu 12., 13. un 14.punktu, un par katru pārskata gadu sagatavo šādas gada pārskata daļas - ieņēmumu un izdevumu pārskatu un ziedojumu un dāvinājumu pārskatu."

2. Izteikt 37.punktu šādā redakcijā:

"37. Postenī "Saņemtās dotācijas" norāda pārskata gadā biedrības, nodibinājuma vai arodbiedrības kontā no valsts vai pašvaldības iestādes saņemto valsts vai pašvaldību budžeta finansējumu."

3. Papildināt noteikumus ar 58.7.apakšpunktu šādā redakcijā:

"58.7. informācija par saņemtajām dotācijām un to izlietojumu."

4. Izteikt 61.punktu šādā redakcijā:

"61. Ne vēlāk kā līdz nākamā gada 31.martam biedrība, nodibinājums vai arodbiedrība iesniedz Valsts ieņēmumu dienestā gada pārskata vai tā daļas - ieņēmumu un izdevumu pārskata un ziedojumu un dāvinājumu pārskata - norakstu vai kopiju, ko apstiprinājusi biedrības, nodibinājuma vai arodbiedrības pārvaldes institūcija."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Finanšu ministra vietā - zemkopības ministre L.Straujuma

04.04.2012