Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta noteikumi Nr.120

Rīgā 1999.gada 23.martā (prot. Nr.18 15.§)
Kārtība, kādā izbeidzama Latvijas PSR normatīvo aktu piemērošana

1. Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā izbeidzama Latvijas PSR valsts pārvaldes institūciju izdoto normatīvo aktu piemērošana.

2. Ar 2000.gada 1.janvāri Latvijas Republikā nav piemērojami tie normatīva rakstura akti, ko izdevušas Latvijas PSR valsts pārvaldes institūcijas:

2.1. Latvijas PSR Ministru Padomes lēmumi, instrukcijas un rīkojumi;

2.2. Latvijas PSR ministriju un resoru instrukcijas, nolikumi, metodiskie norādījumi un citi akti, kas apstiprināti ar attiecīgā ministra vai resora vadītāja pavēli vai rīkojumu;

2.3. citu Latvijas PSR valsts pārvaldes institūciju izdotie akti.

3. Latvijas PSR standarti, darba aizsardzības normatīvi, būvnormatīvi un citi normatīvtehniskie akti izskatāmi likumos noteiktajās institūcijās, un turpmāk piemērojamo Latvijas PSR aktu saraksti līdz 1999.gada 31.decembrim publicējami laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

4. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru Padomes 1992.gada 14.augusta lēmumu Nr.337 "Par standartu, tehnisko normatīvu un noteikumu piemērošanu Latvijas Republikā" (Latvijas Republikas Augstākās Padomes un Valdības Ziņotājs, 1992, 44./45.nr.).

Ministru prezidenta vietā — Ministru prezidenta biedrs, satiksmes ministrs A.Gorbunovs

Tieslietu ministre I.Labucka
27.03.1999