Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru prezidenta rīkojums Nr.418

Rīgā 2010.gada 22.novembrī

Par starpinstitūciju komisiju

1. Lai saskaņā ar starpinstitūciju komisijas (izveidota ar Ministru prezidenta 2010.gada 2.jūlija rīkojumu Nr.276 "Par starpinstitūciju komisiju") ziņojumu "Par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju" izvērtētu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (turpmāk - birojs) struktūras modeļa efektivitāti biroja funkciju optimizēšanai un darbības uzlabošanai attiecībā uz veidojamo reģionālā principa sasaisti ar funkcionālajiem blokiem, kā arī izstrādātu priekšlikumus par biroja struktūras jauno modeli un izvērtētu biroja priekšnieka atsevišķu lēmumu un faktiskās rīcības tiesiskumu un atbilstību valsts interesēm un demokrātiskās pārvaldes principiem, izveidot komisiju šādā sastāvā:

Komisijas priekšsēdētājs

A.Kalniņš - Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta virsprokurors

Komisijas locekļi:

G.Daudze - Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs

J.Kažociņš - Satversmes aizsardzības biroja direktors

A.Latkovskis - Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs

M.Lazdovskis - Tieslietu ministrijas valsts sekretārs

I.Pētersone - Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre

J.Reiniks - Drošības policijas priekšnieks

2. Komisijai sagatavot un komisijas priekšsēdētājam līdz 2011.gada 10.janvārim iesniegt Ministru prezidentam šā rīkojuma 1.punktā minēto vērtējumu un priekšlikumus.

3. Komisijas priekšsēdētājs, ja nepieciešams, šā rīkojuma 1.punktā minēto uzdevumu izpildei var pieaicināt citus speciālistus un ekspertus.

4. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru prezidenta 2010.gada 2.jūlija rīkojumu Nr.276 "Par starpinstitūciju komisiju" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 105., 151., 182.nr.).

Ministru prezidents,
reģionālās attīstības un
pašvaldību lietu ministrs V.Dombrovskis