Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.980

Rīgā 2010.gada 19.oktobrī (prot. Nr.54 2.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 20.novembra noteikumos Nr.779 "Kārtība, kādā rezerves karavīrus un rezervistus reģistrē un uzskaita, rezerves karavīrus iesauc aktīvajā dienestā, kā arī pieprasa un izsniedz informāciju par rezerves karavīriem un rezervistiem"

Izdoti saskaņā ar Militārā dienesta likuma 64.panta pirmo un otro daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2007.gada 20.novembra noteikumos Nr.779 "Kārtība, kādā rezerves karavīrus un rezervistus reģistrē un uzskaita, rezerves karavīrus iesauc aktīvajā dienestā, kā arī pieprasa un izsniedz informāciju par rezerves karavīriem un rezervistiem" (Latvijas Vēstnesis, 2007, 188.nr.; 2009, 141.nr.) šādus grozījumus:

1. Svītrot norādē, uz kāda likuma pamata noteikumi izdoti, vārdus un skaitli "un Ārstniecības likuma 50.panta piekto daļu".

2. Izteikt 4.1.apakšpunktu šādā redakcijā:

"4.1. ziņas par rezerves karavīriem - no profesionālā dienesta atvaļinātajiem karavīriem (līdz 2002.gada 30.jūnijam aktīvā dienesta un ierindas dienesta karavīriem), kuri ir derīgi militārajam dienestam, kā arī par zemessargiem, kuriem beidzies līgums par dienestu Zemessardzē, bet kuri nav sasnieguši maksimālo vecumu dienestam Nacionālo bruņoto spēku rezervē;".

3. Izteikt 5.punktu šādā redakcijā:

"5. Nacionālo bruņoto spēku vienība triju darbdienu laikā pēc karavīra (zemessarga) atvaļināšanas no dienesta nosūta rezerves karavīra uzskaites karti rezerves uzskaites struktūrvienībai."

4. Svītrot 5.2 punktā vārdus "atbilstoši sievietes deklarētajai dzīvesvietai".

5. Papildināt 7.punktu aiz vārdiem "atvaļinātie karavīri" ar vārdiem "un no dienesta Zemessardzē atvaļinātie zemessargi".

6. Svītrot 10.punkta ievaddaļā vārdus "deklarētajai dzīvesvietai atbilstošo".

7. Svītrot 22.punktā vārdus "kuras uzskaitē ir rezerves karavīrs".

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Aizsardzības ministrs, tieslietu ministra pienākumu izpildītājs I.V.Lieģis