Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Valsts ieņēmumu dienests

Rīkojums Nr.721

Rīgā 1998.gada 24.decembrī

Par pārskatu iesniegšanas kārtību

Saskaņā ar Ministru kabineta 1998.gada 11.augusta noteikumu Nr.303 "Kokmateriālu transporta pavadzīmes—rēķina lietošanas un noformēšanas kārtība" 19.punktu nosaku:

1. Juridiskajām un fiziskajām personām, kas iegādājušās stingrās uzskaites kokmateriālu transporta pavadzīmes—rēķina veidlapas, Valsts ieņēmumu dienesta iestādē, kurā veidlapas iegādātas, jāiesniedz vienota parauga pārskats par to izlietošanu (pārskata paraugs pielikumā).

2. Juridiskajām personām un arī fiziskajām personām, kas veic regulāru saimniecisku darbību, pārskats jāiesniedz līdz ceturksnim sekojošā mēneša 15.datumam. Pārējām fiziskajām personām pārskats ir jāiesniedz pēc tam, kad ir pabeigti ieplānotie darījumi (darbības) ar kokmateriāliem, bet ne vēlāk kā līdz nākošā gada 1.aprīlim.

3. Kontroli pār minētā rīkojuma izpildi nodrošināt Valsts ieņēmuma dienesta teritoriālajām iestādēm un Lielo nodokļu maksātāju pārvaldei.

4. Rīkojumu publicēt laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors A.Sončiks

24.12.1998