Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.418

Rīgā 2010.gada 21.jūlijā (prot. Nr.34 26.§)

Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

1. Finanšu ministram pēc likumprojekta "Grozījums likumā "Par zemes īpašnieku tiesībām uz kompensāciju par saimnieciskās darbības ierobežojumiem īpaši aizsargājamās dabas teritorijās un mikroliegumos"" izsludināšanas un saskaņošanas ar starptautiskajiem aizdevējiem normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā informēt Saeimu par apropriācijas palielināšanu budžeta programmā 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" 1 352 788 latu apmērā un, ja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija neiebilst, palielināt likumā "Par valsts budžetu 2010.gadam" noteikto apropriāciju budžeta programmā 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem".

2. Ja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija neiebilst pret apropriācijas palielināšanu, Finanšu ministrijai no valsts budžeta programmas 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķirt Vides ministrijai (Dabas aizsardzības pārvaldei) 1 352 788 latus, lai nodrošinātu administratīvo aktu izpildi par atlīdzības piešķiršanu zemes īpašniekiem saskaņā ar likumu "Par zemes īpašnieku tiesībām uz kompensāciju par saimnieciskās darbības ierobežojumiem īpaši aizsargājamās dabas teritorijās un mikroliegumos".

3. Dabas aizsardzības pārvaldei izmaksāt atlīdzību 1 352 788 latu apmērā tiem zemes īpašniekiem, kuriem līdz 2009.gadam ar attiecīgu lēmumu piešķirta atlīdzība par saimnieciskās darbības ierobežojumiem īpaši aizsargājamās dabas teritorijās un mikroliegumos, bet tā pilnā apmērā nav izmaksāta.

Ministru prezidenta vietā - satiksmes ministrs K.Gerhards

Vides ministrs R.Vējonis

21.07.2010