Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.647

Rīgā 2010.gada 20.jūlijā (prot. Nr.37 24.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2005.gada 22.februāra noteikumos Nr.142 "Pārtikas un veterinārā dienesta nolikums"

Izdoti saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likuma 16.panta pirmo daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2005.gada 22.februāra noteikumos Nr.142 "Pārtikas un veterinārā dienesta nolikums" (Latvijas Vēstnesis, 2005, 33., 210.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 2.punktu šādā redakcijā:

"2. Dienesta darbības mērķis ir atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajai kompetencei nodrošināt patērētājiem nekaitīgas un drošas pārtikas, dzīvnieku barības, dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu (kas nav derīgi cilvēku patēriņam) un veterināro zāļu kvalificētu un efektīvu valsts uzraudzību un apriti, kā arī dzīvnieku veselības un labturības, ciltsdarba, nepārtikas preču drošuma un fitosanitāro robežkontroles prasību ievērošanu."

2. Izteikt 3.punktu šādā redakcijā:

"3. Dienesta funkcijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajai kompetencei ir īstenot valsts uzraudzību un kontroli pārtikas (tai skaitā materiālu, kas nonāk saskarē ar pārtiku), dzīvnieku barības, dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu (kas nav derīgi cilvēku patēriņam), veterināro zāļu aprites, dzīvnieku veselības, labturības un ciltsdarba jomā, kā arī nodrošināt nepārtikas preču drošuma un fitosanitāro robežkontroli."

3. Papildināt noteikumus ar 4.2.1 un 4.2.2 apakšpunktu šādā redakcijā:

"4.2.1 organizē un veic ciltsdarbā iesaistīto personu, komersantu un organizāciju darbības kontroli;

4.2.2 kontrolē piena ražotājus un piena pircējus atbilstoši normatīvajos aktos par piena kvotām noteiktajai kārtībai;".

4. Izteikt 4.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"4.4. īstenojot valsts uzraudzību un kontroli, ņem paraugus un nosūta tos laboratorisko un diagnostisko izmeklējumu veikšanai;".

5. Svītrot 4.4.1, 4.4.2 un 4.4.3 apakšpunktu.

6. Izteikt 4.12.apakšpunktu šādā redakcijā:

"4.12. ievieš administratīvo un tehniskās vadības sistēmu, lai ņemtu paraugus un nosūtītu tos laboratorijām Eiropas Savienības kopējās lauksaimniecības politikas pasākumu piemērošanā noteikto produktu pārbaužu veikšanai;".

Ministru prezidenta vietā - vides ministrs R.Vējonis

Zemkopības ministra vietā - izglītības un zinātnes ministre T.Koķe

23.07.2010
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.