Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.551

Rīgā 2010.gada 21.jūnijā (prot. Nr.32 24.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 2.marta noteikumos Nr.194 "Noteikumi par patvēruma meklētāja personas dokumentu un tā izsniegšanas kārtību"

Izdoti saskaņā ar Patvēruma likuma 7.panta otro daļu

1. Izdarīt Ministru kabineta 2010.gada 2.marta noteikumos Nr.194 "Noteikumi par patvēruma meklētāja personas dokumentu un tā izsniegšanas kārtību" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 37.nr.) šādus grozījumus:

1.1. papildināt noteikumus ar 5.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"5.4. norādi "Tiesības strādāt bez darba atļaujas", ja patvēruma meklētājs gada laikā pēc iesnieguma iesniegšanas par bēgļa vai alternatīvā statusa piešķiršanu nav saņēmis Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes lēmumu par bēgļa vai alternatīvā statusa piešķiršanu vai atteikumu to piešķirt un tas nav noticis patvēruma meklētāja vainas dēļ.";

1.2. izteikt 1.pielikumu šādā redakcijā:

"1.pielikums
Ministru kabineta
2010.gada 2.marta
noteikumiem Nr.194

Patvēruma meklētāja personas dokuments

Piezīme. * Norādi "Tiesības strādāt bez darba atļaujas" patvēruma meklētāja personas dokumentā iekļauj tad, ja patvēruma meklētājs gada laikā pēc iesnieguma iesniegšanas par bēgļa vai alternatīvā statusa piešķiršanu nav saņēmis Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes lēmumu par bēgļa vai alternatīvā statusa piešķiršanu vai atteikumu to piešķirt un tas nav noticis patvēruma meklētāja vainas dēļ."

2. Noteikumi stājas spēkā 2010.gada 1.jūlijā.

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Iekšlietu ministre L.Mūrniece

01.07.2010