Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Attēlotā redakcija: 14.05.2010. - ... / Spēkā esošā
Ministru kabineta rīkojums Nr.223

Rīgā 2010.gada 21.aprīlī (prot. Nr.20 12.§)
Par Latvijas Republikas delegāciju Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas pilnvarnieku ikgadējā sanāksmē Zagrebā 2010.gada 14. un 15.maijā

1. Lai saskaņā ar Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas Dibināšanas līguma (apstiprināts ar likumu "Par Latvijas Republikas iestāšanos Starptautiskajā rekonstrukcijas un attīstības bankā, tās apvienotajās organizācijās un Eiropas rekonstrukcijas un attīstības bankā") 6.nodaļas 25.pantu piedalītos Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas pilnvarnieku ikgadējā sanāksmē Zagrebā 2010.gada 14. un 15.maijā, izveidot Latvijas Republikas delegāciju šādā sastāvā:

Delegācijas vadītājs

M.Bičevskis – Finanšu ministrijas valsts sekretārs

Delegācijas locekļi:

K.Āboliņš – Valsts kases pārvaldnieks

R.Vanags – Latvijas Bankas valdes loceklis, Tirgus operāciju pārvaldes vadītājs

(MK 14.05.2010. rīkojuma Nr.267 redakcijā)

2. Izdevumus, kas saistīti ar piedalīšanos Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas pilnvarnieku ikgadējā sanāksmē Zagrebā, sedz attiecīgā institūcija, kuru pārstāv attiecīgais delegāts, no tai piešķirtajiem budžeta līdzekļiem.

3. Pilnvarot M.Bičevski Latvijas Republikas vārdā atbalstīt Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas Direktoru valdes izstrādātos rezolūciju projektus, kas paredz palielināt pieprasāmo kapitālu Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankā.

(MK 14.05.2010. rīkojuma Nr.267 redakcijā)

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Finanšu ministra vietā – zemkopības ministrs J.Dūklavs
14.05.2010
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.