Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Latvijas Republikas Centrālās vēlēšanu komiskas lēmums nr.54

Par Centrālās vēlēšanu komisijas Preses centra nolikumu

Centrālā vēlēšanu komisija nolemj:

Apstiprināt Centrālās vēlēšanu komisijas Preses centra nolikumu (pielikumā).

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A.Kramiņš

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretāre Dz.Ceihnere

Rīgā 1995. gada 15. augustāCentrālās vēlēšanu komisijas Preses centra nolikums1. Centrālās vēlēšanu komisijas Preses centrs 6. Saeimas vēlēšanām tiek izveidots uz Saeimas ziņu dienesta bāzes un darbojas, sākot ar astoņdesmito dienu pirms vēlēšanu pirmās dienas. Centrālās vēlēšanu komisijas Preses centrs (turpmāk tekstā Preses centrs) ir pakļauts Centrālajai vēlēšanu komisijai. Preses centrs izbeidz savu darbību līdz ar 6. Saeimas sanākšanu.

2. Preses centrs sniedz šādu informāciju Latvijas Republikas un ārvalstu masu informācijas līdzekļu pārstāvjiem, kā ari Latvijas Republikas vēstniecībām ārvalstīs un ārvalstu vēstniecībām Latvijas Republikā:

1) Centrālās vēlēšanu komisijas oficiālo informāciju par deputātu kandidātu sarakstiem un deputātu kandidātiem, kas sagatavota publicēšanai laikrakstā "Latvijas Vēstnesis",

2) Centrālās vēlēšanu komisijas sagatavoto informāciju par vēlēšanu rezultātiem.

3. Preses centrs nekomentē Centrālās vēlēšanu komisijas lēmumus, kā arī nenodarbojas ar politisko organizāciju (partiju) un politisko organizāciju apvienību programmu izskaidrošanu un to politikas izvērtēšanu.

4. Preses centrā ir pieejama tikai tā izziņas informācija, kuru sagatavojuši un Preses centram iesnieguši partiju vēlēšanu koordinatori. Par to saturu atbild iesniedzējs.

5. Darbam Preses centrā ir derīgas žurnālistu akreditācijas kartes, kas Latvijas Republikas masu informācijas līdzekļu pārstāvjiem izsniegtas Latvijas Republikas Saeimas ziņu dienestā un ārvalstu masu informācijas līdzekļu pārstāvjiem Latvijas Republikas Ārlietu ministrijā.

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretāre Dz.Ceihnere

18.08.1995