Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.47

Rīgā 2010.gada 19.janvārī (prot. Nr.4 11.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2000.gada 25.aprīļa noteikumos Nr.157 "Noteikumi par liftu un to drošības sastāvdaļu projektēšanas, ražošanas un liftu uzstādīšanas atbilstības novērtēšanu"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par atbilstības novērtēšanu" 7.pantu

Izdarīt Ministru kabineta 2000.gada 25.aprīļa noteikumos Nr.157 "Noteikumi par liftu un to drošības sastāvdaļu projektēšanas, ražošanas un liftu uzstādīšanas atbilstības novērtēšanu" (Latvijas Vēstnesis, 2000, 151./153.nr.; 2002, 97.nr.; 2004, 68.nr.; 2008, 145.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt noteikumu tekstā vārdus "Valsts būvinspekcija" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "Patērētāju tiesību aizsardzības centrs" (attiecīgā locījumā).

2. Aizstāt 9.punktā vārdus "sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Latvijas standarts"" ar vārdiem "sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centrs" Standartizācijas birojam".

3. Aizstāt 10.punktā vārdus "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas standarts"" ar vārdiem "Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centrs" Standartizācijas birojs".

4. Aizstāt 13.punktā vārdus "Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs" ar vārdiem "Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centrs" Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs".

5. Izteikt 205.punktu šādā redakcijā:

"205. Ja Patērētāju tiesību aizsardzības centrs konstatē, ka ar CE marķējumu marķēts lifts vai liftu drošības sastāvdaļa neatbilst šo noteikumu prasībām, tas norāda lifta uzstādītājam vai lifta drošības sastāvdaļu ražotājam, kādi pasākumi jāveic, lai novērstu minēto pārkāpumu."

6. Izteikt 211.punktu šādā redakcijā:

"211. Ja Patērētāju tiesību aizsardzības centrs konstatē, ka lifts (liftu drošības sastāvdaļa), kas ir marķēts ar CE marķējumu, kam ir pievienota atbilstības deklarācija un kas tiek lietots atbilstoši paredzētajam mērķim, neatbilst šo noteikumu prasībām, tas veic atbilstošus pasākumus, lai izņemtu liftu (vai lifta drošības sastāvdaļu) no apgrozības un aizliegtu tā piedāvāšanu tirgū vai turpmāku lietošanu."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Ekonomikas ministrs A.Kampars

23.01.2010