Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta rīkojums Nr.768

Rīgā 2009.gada 10.novembrī (prot. Nr.77 42.§)

Par kārtību, kādā atzīstami ar kredītiestāžu internetbanku starpniecību veiktie maksājumi

Lai vienkāršotu kārtību, kādā atzīstami ar kredītiestāžu internetbanku starpniecību veiktie maksājumi par budžeta iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem, līdz attiecīgo normatīvo aktu pieņemšanai un nepieciešamo tehnisko risinājumu īstenošanai valsts tiešās pārvaldes iestādēm, kuras normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sniedz pakalpojumus un iekasē valsts budžeta maksājumus (piemēram, ieņēmumi par sniegtajiem maksas pakalpojumiem, valsts nodevas):

1. Pieņemt no fiziskām un juridiskām personām ar kredītiestāžu internetbanku starpniecību veikto maksājumu izdrukas kā maksājumu apliecinošu dokumentu, ja maksājuma izdrukā ir norādīts skaidri salasāms maksātāja vārds, uzvārds vai nosaukums un to ir parakstījis maksātājs.

2. Līdz 2010.gada 1.februārim vienoties ar Valsts kasi par informācijas apmaiņas kārtību, lai nodrošinātu iespēju pārliecināties par naudas līdzekļu saņemšanu attiecīgajā valsts budžeta kontā.

3. Informēt maksātāju - fizisku vai juridisku personu - par pakalpojumu samaksas veidiem un pēc iespējas veicināt maksājumu karšu norēķinu izmantošanu, kas nodrošina tūlītēju pārliecību par naudas līdzekļu ieskaitīšanu valsts budžetā.

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Finanšu ministrs E.Repše

10.11.2009