Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.1285

Rīgā 2009.gada 3.novembrī (prot. Nr.77 51.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2005.gada 28.jūnija noteikumos Nr.468 "Ārstniecībā izmantojamo medicīnisko tehnoloģiju apstiprināšanas un jaunu medicīnisko tehnoloģiju ieviešanas kārtība"

Izdoti saskaņā ar Ārstniecības likuma 9.panta pirmo daļu un 35.pantu

Izdarīt Ministru kabineta 2005.gada 28.jūnija noteikumos Nr.468 "Ārstniecībā izmantojamo medicīnisko tehnoloģiju apstiprināšanas un jaunu medicīnisko tehnoloģiju ieviešanas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2005, 102.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt norādi, uz kāda likuma pamata noteikumi izdoti, šādā redakcijā:

"Izdoti saskaņā ar Ārstniecības likuma 9.panta pirmo daļu un 35.pantu".

2. Izteikt 2.punktu šādā redakcijā:

"2. Medicīniskās tehnoloģijas novērtē un apstiprina Veselības ekonomikas centrs (turpmāk - centrs)."

3. Aizstāt noteikumu tekstā vārdu "aģentūra" (attiecīgā locījumā) ar vārdu "centrs" (attiecīgā locījumā).

4. Izteikt 8.punktu šādā redakcijā:

"8. Centrs pēc šo noteikumu 3. un 4.punktā minēto dokumentu saņemšanas un pārbaudes ir tiesīgs pieprasīt iesniedzējam sniegt nepieciešamo papildu informāciju, arī Zāļu valsts aģentūras, Latvijas Ārstu biedrības un ārstniecības personu profesionālo organizāciju atzinumus par apstiprināmo medicīnisko tehnoloģiju."

5. Izteikt 15.punktu šādā redakcijā:

"15. Pēc visu medicīniskās tehnoloģijas novērtēšanas laikā iegūto datu apkopošanas centrs sagatavo pārskatu par medicīniskās tehnoloģijas novērtēšanu un iesniedz to izskatīšanai Medicīnisko tehnoloģiju izvērtēšanas komisijā (turpmāk - komisija). Komisijas sastāvā ir centra, Veselības norēķinu centra un Zāļu valsts aģentūras pārstāvji. Komisijas personālsastāvu un nolikumu apstiprina centra direktors."

6. Izteikt 27.punktu šādā redakcijā:

"27. Centrs pēc šo noteikumu 22. un 23.punktā minēto dokumentu saņemšanas ir tiesīgs pieprasīt iesniedzējam sniegt nepieciešamo papildu informāciju, arī Zāļu valsts aģentūras, Latvijas Ārstu biedrības un ārstniecības personu profesionālo organizāciju atzinumus."

7. Izteikt 41.punktu šādā redakcijā:

"41. Centrs pēc šo noteikumu 36. un 37.punktā minēto dokumentu saņemšanas ir tiesīgs pieprasīt iesniedzējam sniegt nepieciešamo papildu informāciju, arī Zāļu valsts aģentūras, Latvijas Ārstu biedrības un ārstniecības personu profesionālo organizāciju atzinumus."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Veselības ministre B.Rozentāle

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2009.gada 11.novembri.

11.11.2009