Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.658

Rīgā 2009.gada 25.septembrī (prot. Nr.61 51.§)

Par valsts kustamās mantas nodošanu

 

1. Saskaņā ar Valsts un pašvaldību mantas atsavināšanas likuma 42.panta trešo daļu atļaut Kultūras ministrijai nodot bez atlīdzības:

1.1. Latvijas Kultūras akadēmijai - valsts aģentūras "Rakstniecības, teātra un mūzikas muzejs" struktūrvienības "E.Smiļģa teātra muzejs" valdījumā esošo valsts kustamo mantu (saskaņā ar pamatlīdzekļu, inventāra un materiālo vērtību inventarizācijas aktiem - kopējā bilances vērtība 14058,87 lati);

1.2. Vecpiebalgas novada pašvaldībai - valsts aģentūras "Rakstniecības, teātra un mūzikas muzejs" struktūrvienības "E.Dārziņa un J.Sudrabkalna muzejs "Jāņaskola"" valdījumā esošo valsts kustamo mantu (saskaņā ar pamatlīdzekļu, inventāra un materiālo vērtību inventarizācijas aktiem - kopējā bilances vērtība 6127,34 lati).

2. Kultūras ministrijai noslēgt līgumu ar Latvijas Kultūras akadēmiju un Vecpiebalgas novada pašvaldību par šā rīkojuma 1.punktā minētās valsts kustamās mantas nodošanu un pieņemšanu.

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Kultūras ministrs I.Dālderis

25.09.2009