Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 182

Rīgā 1995.gada 11.aprīlī (prot. nr. 19 11.§)

Par nekustamo īpašumu Rīgas rajona Saulkrastu pilsētā ar lauku teritoriju un Carnikavas pagastā

Saskaņā ar Augstākās Padomes 1992.gada 9.septembra lēmumu "Par kārtību, kādā pašvaldības uzskaita, kontrolē un pārņem ārvalstu militāro resoru pārziņā esošos nekustamā īpašuma objektus" (Latvijas Republikas Augstākās Padomes un Valdības Ziņotājs, 1992, 39.nr.; Latvijas Vēstnesis, 1994, 103.nr.) no bijušās PSRS Aizsardzības ministrijas Birjuzova karaskolas pārņemto valsts nekustamo īpašumu (ēkas, būves un stacionārās iekārtas, kā arī komunikācijas), nodot šādām valsts un pašvaldību institūcijām:

1. Saulkrastu pilsētas ar lauku teritoriju pašvaldības īpašumā - nekustamo īpašumu, kas atrodas Saulkrastu pilsētā ar lauku teritoriju, izņemot šī rīkojuma 4.punktā un rīkojuma pielikumā minēto nekustamo īpašumu.

2. Carnikavas pagasta pašvaldības īpašumā - nekustamo īpašumu, kas atrodas Carnikavas pagasta teritorijā.

3. Rīgas rajona pašvaldības īpašumā - nekustamo īpašumu saskaņā ar šī rīkojuma pielikumu.

4. Aizsardzības ministrijas valdījumā - trīs nojaukšanai paredzētās saliekamās vienstāva koka mājas, kas atrodas Saulkrastu pilsētā ar lauku teritoriju, turpmākai izmantošanai robežsargu brigādes vajadzībām.

Ministru prezidents M.Gailis

Finansu ministrs, Ministru prezidenta biedrs A.Piebalgs

Pielikums
Ministru kabineta
1995.gada 11.aprīļa rīkojumam Nr.182

Bijušās PSRS Aizsardzības ministrijas Birjuzova karaskolas ēkas, būves, stacionārās iekārtas un komunikācijas, kuras atrodas Saulkrastu pilsētā ar lauku teritoriju un nododamas Rīgas rajona pašvaldības īpašumā

Piezīme. Pielikuma 25.-29. punktā minētās komunikācijas nodrošina 1.-21. punktā minēto ēku un būvju ekspluatāciju.

Finansu ministrs, Ministru prezidenta biedrs A.Piebalgs

11.04.1995