Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.927

Rīgā 2009.gada 18.augustā (prot. Nr.53 11.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2006.gada 6.novembra noteikumos Nr.913 "Kārtība, kādā izsniedzami valsts atzīti vispārējās izglītības dokumenti"

Izdoti saskaņā ar Izglītības likuma 14.panta 1.punktu un
Vispārējās izglītības likuma 39.panta pirmo daļu un 48.panta pirmo daļu

 

Izdarīt Ministru kabineta 2006.gada 6.novembra noteikumos Nr.913 "Kārtība, kādā izsniedzami valsts atzīti vispārējās izglītības dokumenti" (Latvijas Vēstnesis, 2006, 180.nr.; 2009, 99.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 6.1.apakšpunktu šādā redakcijā:

"6.1. pašvaldības izglītības pārvaldes iestādes vadītājam, viņa pilnvarotam pārstāvim vai pašvaldības izglītības speciālistam (ja pašvaldības izglītības pārvaldes iestāde nav izveidota). Pašvaldības izglītības iestādes direktors veidlapas saņem pašvaldības izglītības pārvaldes iestādē vai pie pašvaldības izglītības speciālista;".

2. Izteikt 7.punktu šādā redakcijā:

"7. Par dokumentu veidlapu izsniegšanu, reģistrēšanu, glabāšanu un anulēšanu ir personīgi atbildīgs to izgatavotājs, pašvaldības izglītības pārvaldes iestādes vadītājs vai pašvaldības izglītības speciālists un izglītības iestādes direktors."

3. Aizstāt 28.punkta ievaddaļā vārdus "pašvaldības izglītības pārvalde" ar vārdiem "pašvaldības izglītības pārvaldes iestāde vai pašvaldības izglītības speciālists".

4. Aizstāt 29.punktā un 30.1.apakšpunktā vārdus "pašvaldības izglītības pārvaldē" ar vārdiem "pašvaldības izglītības pārvaldes iestādē vai pašvaldības izglītības speciālistam".

5. Aizstāt 30.3.apakšpunktā vārdus "izglītības iestādes direktors vai pašvaldības izglītības pārvaldes vadītājs" ar vārdiem "izglītības iestādes direktors, pašvaldības izglītības pārvaldes iestādes vadītājs vai pašvaldības izglītības speciālists".

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Izglītības un zinātnes ministre T.Koķe

 

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2009.gada 22.augustu.

22.08.2009