Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Finanšu ministrijas lēmums Nr.181

Rīgā 2009.gada 22.jūlijā

Par grozījumiem Finanšu ministrijas 2005.gada 20.maija lēmumā Nr.122 "Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu biedrībai "Rīgas Samariešu apvienība""

 

Finanšu ministrija ir saņēmusi biedrības "Rīgas Samariešu apvienība" (turpmāk - Biedrība) iesniegtos dokumentus par 2008.gadā veikto sabiedriskā labuma darbību un konstatēja, ka Biedrība ir mainījusi nosaukumu.

Biedrība iesniegtajos dokumentos norādīja citu nosaukumu - "Latvijas Samariešu apvienība".

Pēc SIA "Lursoft IT" datu bāzē internetā pieejamās informācijas Biedrība ir mainījusi nosaukumu "Rīgas Samariešu apvienība" uz "Latvijas Samariešu apvienība".

Ņemot vērā iepriekš minēto, Finanšu ministrija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 13.panta piekto daļu nolemj veikt grozījumus Finanšu ministrijas 2005.gada 20.maija lēmumā Nr.122 "Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu biedrībai "Rīgas Samariešu apvienība"" un aizstāt lēmumā norādīto biedrības nosaukumu "Rīgas Samariešu apvienība" ar nosaukumu "Latvijas Samariešu apvienība".

Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 76.panta otro daļu un 79.panta pirmo daļu šo lēmumu viena mēneša laikā var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā (Rīgā, Antonijas ielā 6, LV-1010).

Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieks nodokļu, muitas un grāmatvedības jautājumos D.Tauriņš

22.07.2009