Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku

Ministru kabineta noteikumi Nr.838

Rīgā 2009.gada 28.jūlijā (prot. Nr.50 66.§)

Grozījums Ministru kabineta 2009.gada 12.maija noteikumos Nr.434 "Kārtība, kādā sniedz un uzrauga galvojumu par valsts akciju sabiedrības "Privatizācijas aģentūra" saistībām"

Izdoti saskaņā ar Likuma par budžetu un finanšu vadību 37.panta sesto daļu

 

Izdarīt Ministru kabineta 2009.gada 12.maija noteikumos Nr.434 "Kārtība, kādā sniedz un uzrauga galvojumu par valsts akciju sabiedrības "Privatizācijas aģentūra" saistībām" (Latvijas Vēstnesis, 2009, 81.nr.) grozījumu un izteikt 2.punktu šādā redakcijā:

"2. Galvojumu sniedz par Privatizācijas aģentūras saistībām, kas izriet no 2009.gada 16.aprīlī noslēgtā Akcionāru līguma starp Privatizācijas aģentūru, akciju sabiedrību "Parex banka", Latvijas Republiku un Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banku un 2009.gada 23.jūlijā noslēgtā Akcionāru līguma starp Privatizācijas aģentūru, akciju sabiedrību "Parex banka", Latvijas Republiku un Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banku jaunajā redakcijā ar grozījumiem (turpmāk - akcionāru līgums), kā arī 2009.gada 16.aprīlī noslēgtā Akciju pirkuma līguma starp Privatizācijas aģentūru, akciju sabiedrību "Parex banka", Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banku un Latvijas Republiku un 2009.gada 23.jūlijā noslēgtā Akciju pirkuma līguma starp Privatizācijas aģentūru, akciju sabiedrību "Parex banka", Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banku un Latvijas Republiku jaunajā redakcijā ar grozījumiem (turpmāk - akciju pirkuma līgums). Galvojums ietver arī Privatizācijas aģentūras tiesību un saistību pārņēmēja saistības, kas izriet no akcionāru līguma un akciju pirkuma līguma."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Finanšu ministrs E.Repše

 

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2009.gada 1.augustu.