Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Finanšu ministrijas lēmums Nr.172

Rīgā 2009.gada 13.jūlijā

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu nodibinājumam "Iedzīvotāju nodarbinātības atbalsta un palīdzības fonds "INAPF""

 

Saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmo daļu Finanšu ministrija ir saņēmusi nodibinājuma "Iedzīvotāju nodarbinātības atbalsta un palīdzības fonds "INAPF"" iesniegumu un pārējos šā panta otrajā un trešajā daļā minētos dokumentus.

Finanšu ministrija ir saņēmusi Sabiedriskā labuma komisijas 2009.gada 30.jūnija atzinumu Nr.12-2009/106 ar ieteikumu piešķirt šim nodibinājumam sabiedriskā labuma organizācijas statusu, pamatojoties uz Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu. Atzinumā ir konstatēts, ka nodibinājuma "Iedzīvotāju nodarbinātības atbalsta un palīdzības fonds "INAPF"" iesniegtie dokumenti atbilst Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmajā un otrajā daļā noteiktajam un nodibinājuma "Iedzīvotāju nodarbinātības atbalsta un palīdzības fonds "INAPF"" darbība atbilst sabiedriskā labuma organizācijas darbības būtībai.

Pamatojoties uz Sabiedriskā labuma komisijas 2009.gada 30.jūnija atzinumu Nr.12-2009/106, Finanšu ministrija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu nolemj piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu nodibinājumam "Iedzīvotāju nodarbinātības atbalsta un palīdzības fonds "INAPF"" (reģistrēts Uzņēmumu reģistra Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2009.gada 4.martā, reģ.Nr.40008137229, juridiskā adrese: Rīga, Tallinas iela 40).

Nodibinājuma "Iedzīvotāju nodarbinātības atbalsta un palīdzības fonds "INAPF"" sabiedriskā labuma darbības veidi:

- cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsardzība;

- pilsoniskas sabiedrības attīstība;

- labdarība.

Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 76.panta otro daļu un 79.panta pirmo daļu šo lēmumu viena mēneša laikā var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā (Rīgā, Antonijas ielā 6, LV-1010).

Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieks nodokļu, muitas un grāmatvedības jautājumos D.Tauriņš

13.07.2009