Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.359

Rīgā 2009.gada 29.maijā (prot. Nr.35 34.§)

Par Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijas reorganizāciju


1. Saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likuma 15.panta trešās daļas 4.punktu reorganizēt Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministriju (turpmāk - ministrija) un nodot tās funkcijas Labklājības ministrijai, Tieslietu ministrijai un Izglītības un zinātnes ministrijai.

2. Labklājības ministrijai, Tieslietu ministrijai un Izglītības un zinātnes ministrijai:

2.1. vienlaikus ar likuma par grozījumiem likumā ''Par valsts budžetu 2009.gadam" spēkā stāšanos pārņemt ministrijas funkcijas, tiesības, saistības, mantu, finanšu līdzekļus, lietvedību un arhīvu atbilstoši Ministru kabineta 2009.gada 6.maija rīkojumā Nr.281 "Par Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministriju" noteiktajam kompetences sadalījumam, kā arī amata (darba) vietas šādā sadalījumā - Labklājības ministrijai 44 amata (darba) vietas, Tieslietu ministrijai 20 amata (darba) vietas un Izglītības un zinātnes ministrijai 16 amata (darba) vietas;

2.2. sadarbībā ar ministriju sagatavot un iesniegt priekšlikumus par grozījumiem likumā "Par valsts budžetu 2009.gadam" izskatīšanai Saeimā otrajā lasījumā (par finansējuma pārdali, pārņemot ministrijas funkcijas).

3. Ministrijai kopīgi ar Valsts kanceleju, Labklājības ministriju, Tieslietu ministriju un Izglītības un zinātnes ministriju līdz 2009.gada 9.jūnijam izveidot ministrijas reorganizācijas komisiju. Reorganizācijas komisijai līdz 2009.gada 15.septembrim veikt ministrijas materiālo un finanšu līdzekļu inventarizāciju, sastādīt slēguma bilanci un nodrošināt materiālo un finanšu līdzekļu, kā arī arhīva un lietvedības nodošanu attiecīgi Labklājības ministrijai, Tieslietu ministrijai un Izglītības un zinātnes ministrijai.

4. Labklājības ministrijai, sastādot gada pārskatu par 2009.gadu, iekļaut ziņas par ministriju no gada sākuma.

5. Ar ministrijas reorganizāciju saistītos izdevumus segt no Labklājības ministrijai pārdalītajiem ministrijas valsts budžeta līdzekļiem 29877 latu apmērā.

Ministru prezidents, bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrs V.Dombrovskis

Tieslietu ministrs M.Segliņš

29.05.2009