Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.489

Rīgā 2009.gada 26.maijā (prot. Nr.33 79.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 21.augusta noteikumos Nr.565 "Kārtība, kādā aprēķina, izmaksā un sadala atlīdzību par publisko patapinājumu"

Izdoti saskaņā ar Autortiesību likuma 19.1 panta otro daļu

 

Izdarīt Ministru kabineta 2007.gada 21.augusta noteikumos Nr.565 "Kārtība, kādā aprēķina, izmaksā un sadala atlīdzību par publisko patapinājumu" (Latvijas Vēstnesis, 2007, 138.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 3.punkta ievaddaļā skaitli "10" ar skaitli "5".

2. Izteikt 5.1.apakšpunktu šādā redakcijā:

"5.1. valsts un pašvaldību iestādes - par to pārziņā esošo bibliotēku (izņemot izglītības iestāžu bibliotēku) skaitu un tām iepriekšējā gadā valsts un pašvaldības piešķirto finansējumu krājumu (tai skaitā grāmatas, periodika, fonogrammas, filmas) papildināšanai;".

3. Papildināt noteikumus ar 5.1.1 apakšpunktu šādā redakcijā:

"5.1.1 atvasinātas publiskas personas - par to pārziņā esošajām valsts nozīmes bibliotēkām un tām iepriekšējā gadā valsts un pašvaldības piešķirto finansējumu krājumu (tai skaitā grāmatas, periodika, fonogrammas, filmas) papildināšanai;".

4. Papildināt 6.punktu ar otro teikumu šādā redakcijā:

"Uz privāto izglītības iestāžu bibliotēkām šie nosacījumi attiecas tikai tādā gadījumā, ja tās ieguvušas valsts nozīmes bibliotēkas statusu saskaņā ar Bibliotēku likumu."

5. Svītrot 20.punktu.

Ministru prezidents, bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrs V.Dombrovskis

Kultūras ministrs I.Dālderis

 

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2009.gada 3.jūniju.