Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.249 

Rīgā 2009.gada 24.aprīlī (prot. Nr.25 8.§)

Par valsts aģentūras "Latviešu valodas apguves valsts aģentūra" un valsts aģentūras "Valsts valodas aģentūra" reorganizāciju

 

1. Saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likuma 15.panta trešās daļas 2.punktu un Publisko aģentūru likuma 8.panta pirmo daļu reorganizēt izglītības un zinātnes ministra pārraudzībā esošās valsts iestādes - valsts aģentūru "Latviešu valodas apguves valsts aģentūra" un valsts aģentūru "Valsts valodas aģentūra" -, tās apvienojot, un ar 2009.gada 1.jūliju izveidot jaunu izglītības un zinātnes ministra pārraudzībā esošu valsts iestādi - valsts aģentūru "Latviešu valodas aģentūra".

2. Noteikt, ka valsts aģentūra "Latviešu valodas aģentūra" ir valsts aģentūras "Latviešu valodas apguves valsts aģentūra" un valsts aģentūras "Valsts valodas aģentūra" funkciju, tiesību, saistību, mantas, finanšu līdzekļu, lietvedības un arhīva pārņēmēja.

3. Izglītības un zinātnes ministram izveidot reorganizācijas komisiju. Reorganizācijas komisijai līdz 2009.gada 1.jūlijam veikt valsts aģentūras "Latviešu valodas apguves valsts aģentūra" un valsts aģentūras "Valsts valodas aģentūra" materiālo un finanšu līdzekļu inventarizāciju, sastādīt slēguma bilanci, noteikt mantas vērtību un saistību apjomu, kā arī nodrošināt finanšu līdzekļu, mantas, saistību, arhīva un lietvedības nodošanu valsts aģentūrai "Latviešu valodas aģentūra".

4. Ar valsts aģentūras "Latviešu valodas apguves valsts aģentūra" un valsts aģentūras "Valsts valodas aģentūra" reorganizāciju saistītos izdevumus segt no likumā "Par valsts budžetu 2009.gadam" Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmai 04.00.00 "Valsts valodas politika un pārvalde" piešķirtajiem finanšu līdzekļiem.

Ministru prezidents, bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrs V.Dombrovskis

Izglītības un zinātnes ministre T.Koķe